Pelet Węglowy VARMO nowość!!

Paliwa Ekologiczne VARMO to produkt innowacyjny, kompozytowe paliwo stałe, którego produkcja opiera się na zastosowaniu flotokoncentratów oraz lepiszcz będących mieszanką biokomponentową. Paliwo zostało zaprojektowane w sposób istotnie zmieniający kinetykę spalania, nadając mu wyraźne atrybuty ekologiczne, uprawniające do kwalifikacji paliwa, jako paliwa nowej generacji. VARMO projektowane jest z przeznaczeniem do wykorzystywania w nowoczesnych kotłach z automatycznym podawaniem paliwa, czyli kotłach z podajnikiem ślimakowym lub tłokowym. Najnowsza receptura mieszanki kompozytowej została opracowana przy współpracy z Instytutem Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu. Zapewniła ona uzyskanie produktu o jeszcze lepszych walorach użytkowych w tym głównie wytrzymałości mechanicznej pelletów.

Pelet węglowy VARMO Premium jest nowością na rynku jako pierwsze kompozytowe paliwo węglowe pozwalające na poprawę warunków środowiskowych w aglomeracjach miejskich i regionach turystyczno – uzdrowiskowych poprzez redukcję szkodliwych substancji, w tym znaczące obniżenie emisji rakotwórczego benzopirenu.

Dzięki dbałości o każdy etap: magazynowania, transportu, pakowania i dostawy nasi klienci otrzymują produkt spełniający ich oczekiwania, którego parametry odpowiadają tym zadeklarowanym przez naszą firmę.

Analityczne parametry Peletu Węglowego VARMO:

  • Wartość opałowa 30 MJ/kg
  • Popiół ok. 4%
  • Siarka max 0,8%
  • średnica 16 mm.
  • Zawartość wilgoci 3 %
  • Powierzchnia: czarna, matowa

PELET WĘGLOWY VARMO cena:

BRAK/tona     

 

WOREK 20 kg. – BRAK