Regulamin

Prosimy o zapoznanie się z kilkoma zasadami panującymi w naszej firmie, pozwoli to bowiem obu stronom uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, a nam skoncentrować się na zapewnieniu Państwu najlepszej obsługi.

1. Kontakt

Kontakt z firmą CLAUSUS drogą elektroniczną lub telefoniczną w celu zakupu,porady lub informacji cenowej naszych produktów lub usług jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wysyłanie ofert handlowych przez firme CLAUSUS

2.Dane osobowe

Serwis BIOHOT.PL zawiera formularze kontaktowe, w których możesz zostać poproszony o podanie niektórych danych osobowych.
Serwis BIOHOT.PL nigdy nie udostępnia danych kontaktowych swoich użytkowników osobom/firmom trzecim.

3. Zawartość stron
Firma CLAUSUS informuje i zastrzega, że dane zawarte na stronach niniejszego serwisu internetowego nie stanowią wiążącej oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego dla jakichkolwiek podmiotów, w szczególności oferty jakichkolwiek usług , świadczonych użytkownikom serwisu www, klientom i partnerom Firmy i podane zostały wyłącznie w celach informacyjnych. Clausus oświadcza, że nie ponosi żadnej odpowiedzialności za dokładność, aktualność i kompletność danych przedstawionych w serwisie.